غربالگری 115 درصدی جمعیت شهرستان سیمرغ / توزیع 30 هزار عدد ماسک
يکشنبه 31 فروردين 1399 - 12:31:24
مجید اسدی خبرنگار روزنامه جمهوری اسلامی  :مجتبی حبیب نژاد روشن شامگاه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ما  گفت  از تعداد 3 هزار و 405 نفر ویزیت شده توسط کادر درمانی، 394 نفر مشکوک به این بیماری، 63 نفر مبتلا به بیماری کرونا بوده و متاسفانه 13 نفر از شهروندان شهرستان سیمرغ بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده اند.
وی از توزیع بسته های معیشتی و غذایی در بین خانواده های بیماران کرونایی در سطح شهرستان سیمرغ خبر داد و گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا مبلغ 200 میلیون تومان از طریق مشارکت مردمی در این شهرستان جمع آوری شده است.
فرماندار شهرستان سیمرغ در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی، گفت: عوامل پلیس راهور و  انتظامی از ابتدای اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی از ورود بیش از 2 هزار خودرو غیربومی به این شهرستان جلوگیری کرده اند.
حبیب نژاد با اشاره به تشکیل تیم بازرسی از سطح شهرستان، افزود: تاکنون 161 مورد بازدید از خبازی ها، 450 مورد بازدید از اماکن تهیه و توزیع مواد غذایی و 235 مورد بازدید از اماکن عمومی در راستای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ سلامت شهروندان صورت گرفت.
وی در پایان از توزیع 30 هزار عدد ماسک بهداشتی در سطح شهرستان سیمرغ خبر داد و گفت: به منظور مقابله با ویروس کرونا، 30 هزار لیتر مایع ضدعفونی و شوینده در اختیار مردم، شهرداری ها، دهیاری ها قرار گرفته است.

http://simorghpress.ir/fa/News/373/غربالگری-115-درصدی-جمعیت-شهرستان-سیمرغ-توزیع-30-هزار-عدد-ماسک
بستن   چاپ